چگونگی گذاشتن عکس در سرچ اینستاگرام

1. نداشتن عکس پروفایل اکانت مربوطه: اگر یک اکانت اینستاگرام که شما را فالو کرده و در قسمت فالووان های شما میباشد عکس پروفایل نداشته باشد ربات آن را به عنوان پیج فیک خواهد شناخت. اگر مطالب بالا را به خوبی مطالعه کنید متوجه خواهید شد که حذف فالووان فیک و به هر حال تشخیص این پیج ها از پیج های واقعی تر کمی سخت بوده و در کل زمان بر میباشد به خصوص زمانی که شما فالووان های زیادی را داشته باشید. بالا بودن فالووان فیک یا همان فالووان های کم فعال میتواند دلایل زیادی از جمله فالووان، پایین بودن فعالیت پیج شما و کم فعال بودن فالووان های شما و … برای این کار بهتر است که با با پیج های برندهای دیگر تعامل کنید.الگوریتم اینستاگرام همه چیز را می داند - می داند چه شخصی را دنبال می کنید ، چه چیزی را لایک می کنید و چه نوع را بیشتر در اینستاگرام دنبال می کنید. همانگونه که گفتیم برای اینکه شما بفهمید یک پیج فیک هست یا نه؟ صرفا استفاده از این روش به صورت دستی، زمانی به درد میخورد که شما بنا به دلایلی بخواهید یک پیج مشخص را از لیست فالووان های خود پاک کنید.


با انجام این روش میتوانید به حذف اکانت های مد نظر خود از لیست فالووان های خود کرده باشید. البته همانطور که گفتیم این روش عیبی دارد و آن عیب زمانی خود را نشان میدهد که تعداد فالووان های شما بیش از حد باشد. البته قبل از اینکه اکانتی را take away کنید اول داخل صفحه پروفایل آن شده و بررسی های لازم که در مطالب بالا برای شما گفتیم را انجام دهید و در صورت اینکه دیدید اکانت مربوطه فیک یا همان کم فعال بوده اقدام به حذف آن بکنید. توجه کنید. اگر شما با توجه به موارد گفته شده اقدام به شناسایی و حذف فالووان های فیک خود کرده باشید میتوانید کارایی پیج خود را بیش از بیش بالا ببرید. امروز ما از مزایای حذف فالووان فیک برای شما گفتیم و به این موارد اشاره کردیم که برای این که یک پیج معتبر در نگاه ربات فالووانگرام داشته باشید تا احتمال اینکه پست هایتان به صفحه اکسپلور برود و یا تعداد بازدید کننده های پیج تان بالا رود میتوانید فالووانو های بی ارزش خود را حذف کنید. اما نگران نباشید اگر تعداد فالووان های شما بالا باشد دیگر نیاز ندارید که به صورت دستی و تک تکی اقدام به حذف فالووان های فیک خود کرده باشیدنسبت تعداد واکنش نشان دادن فالووان های آن پیج به نسبت تعداد فالووان های کلی پیج مربوطه میباشد. اینستاگرام این روز ها به برنامه محبوب ایرانی ها تبدیل شده تا حدی که هر شخصی میخواهد به هر دلیلی فالووان های پیج خود را افزایش داده تا بازدید کننده های زیادی را برای پست و استوری های خود جمع کرده باشد. برای استفاده از ربات اینستاگرام فالووان کار بسیار ساده ای پیش رو دارید اول از همه اینکه با ورود به پنل ربات، اقدام به ثبت نام داخل ربات کرده و سپس با ورود به پنل ربات از یک روز تست رایگان ربات استفاده کنید و بعد خودتان اقدام به ساخت ربات اینستاگرام و فعال کردن گزینه حذف فالووان فیک کرده باشید. اما اگر قصد شما از استفاده ربات برای حذف فالووان فیک اکانت خودتان میباشد. در صورت موجود بودن یکی از این شرایط گفته شده ربات آن پیج را شناسایی و سپس آن را از لیست فالووان های شما حذف خواهد کرد. میتوان به واقعی تر شدن پیج شما اشاره کرد که این مورد به تنهایی باعث معتبر شدن اکانت شما در نظر ربات فالووانگرام شده و روز به روز به تعداد بازدید کننده های شما افزوده خواهد شد.


با انجام این کار، ربات به مدت 24 ساعت شروع به حذف فالووان فیک پیج شما خواهد کرد و نزدیک به 900 اکانت فیک و کم فعال را از پیج شما طی یک روز حذف خواهد کرد. three. بالا بودن تعداد فالووینگ های اکانت: اگر پیج مربوطه بالای six هزار فالووینگ داشته باشد ربات، آن را اکانت فیک تشخیص خواهد داد. بنابراین روابط خود را در اینستاگرام برقرار کنید و به اشتراک بگذارید تا در نتایج “پیشنهادی” در سرچ اینستاگرام بالا بیایید. اگر شما تا به حال اقدام به فالووان کرده باشید حتما تاثیر بدی که بر روی اکانت شما گذاشته را حس کرده اید. ابتدا روی نمایه خود کلیک و سپس روی “ویرایش نمایه” باز هم کلیک کنید تا قسمت نام را در نمایه خود تغییر دهید. روی ویرایش پروفایل کلیک کنید. باید موارد زیادی از جمله آخرین فعالیت آن اکانت در اینستاگرام، تعداد فالووان و فالووینگ های آن پیج، داشتن عکس پروفایل و…


مرورگر فایرفاکس (Firefox) چیست؟

وقتی شما از یکی از این هشتگها در عکسهایتان استفاده میکنید، این کار سبب میشود که سایر هشتگهای شما «منقضی» شده و در نتیجه برای هیچکدام از هشتگهایتان نتیجه نگیرید. اگر می خواهید جستجوی اینستاگرام را به نفع محتوای خود ایجاد کنید ، باید به پروفایل اینستاگرام در صفحه اصلی خود فکر کنید.دقیقاً مانند اینکه وب سایت خود را با سئو و کلمات کلیدی بهینه می کنید ، باید در مورد انجام همین کار برای پروفایل اینستاگرام خود نیز فکر کنید! اگر از همراهان همیشگی پرشین تولز هستید، حتماً مقاله قبلی در مورد تاثیر شادوبن اکانت اینستاگرام را خواندهاید! پس شرایط هر روز تغییر میکند، با احتیاط به فعالیت خود در اینستاگرام ادامه دهید. فالووان را تشویق به برقراری ارتباط کنید: از راه های مختلف فالووانی پیج خود را به فعالیت وا دارید. پس قدمت پیج شما از تعداد فالووانی شما اهمیت بیشتری دارد. مثلاً اگر با دوست خود عکس گرفتهاید و میخواهید منتشر کنید، میتوانید صفحه آن کاربر را هم تگ کنید تا فالووانی شما با کلیک بر روی آن وارد صفحه دوستتان شوند. البته ناگفته نماند که یکی از ویژگی های ربات فالووان حذف فالووان های فیک میباشد و شما به غیر از این ویژگی میتوانید از دیگر قابلیت های ربات برای افزایش فالووان واقعی استفاده کنید.


توجه: برای این کار باید یک صفحه کسب و کار فیس بوک و نمایه Company Instagram داشته باشید! همچنین اگر برای نظارت بر صفحه اینستاگرام خود از یک حساب شخصی یا یک حساب کاربری تست می کنید ، می توانید این کار را انجام دهید تا کلمات کلیدی خود را امتحان کنید و ببینید که آیا حساب کاربری شما در نتایج ظاهر می شود یا نه! اگر از اینستاگرام برای کسبوکار استفاده میکنید، شکست در استراتژی، میتواند باعث کاهش مشتری و درآمد و در نتیجه منجر به شکست بیزینس شود. بعضی اوقات نگه داشتن این هشتگها، زیر پستهای قدیمی باعث ایجاد این مشکل میشود و همچنین برداشتن آنها میتواند به رفع مشکل کمک کند. اگر فقط پستهای برگزیده به نمایش در آمد و نه چیز دیگری، میتواند دلیلی بر شدوبن بودن هشتگ باشد. این در حالی است که پست آنها تنها در ۳۰ هشتگ اول (که در کپشن درج شده است) نمایش داده میشود و هشتگهای بخش کامنت فایدهای برای آن صفحه نخواهند داشت. 3. برای انجام این کار عنوان را ویرایش کنید. هرچه کاربران بیشتری جذب کنید و دادهها و الگوهای بیشتری داشته باشید، بهتر و بیشتر میتوانید محتواها را ترکیب کرده و به افراد نشان دهید. حتماً میدانید که هنگام پست گذاشتن میتوانید تعدادی از کاربران را تگ کنید!


اگر یک برند تجاری خود را به عنوان استراتژی اینستاگرام خود در دست دارید ، پاک کردن نتایج جستجوی شما می تواند بسیار مفید باشد.با این کار در حالی که ممکن است دنبال کنندگان زیادی هم نداشته باشید ،اینستاگرام تصویری واضح تر از این که چه کسی اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کند دنبال کنید ، به شما می دهد و اگر این دیدگاه را درست داشته باشید ، اینستاگرام به شما کمک می کند نتایج جستجوی مورد نظر را نیز پیش بینی کنید! به عنوان بخشی از صفحه ، جستجوی اینستاگرام دایرکتوری مربوط به هر حساب اینستاگرام در برنامه است.درست مانند اینکه یک عبارت جستجو را در Google وارد کنید ، می توانید از نوار جستجو در بالای صفحه برای یافتن و کشف صفحات و هشتگ ها استفاده کنید.اینستاگرام حتی قادر است نتایج جستجو را با نتایج برتر ، حساب ها ، هشتگ ها و مکان ها طبقه بندی کند ، در نتیجه پیدا کردن آنچه به دنبال آن هستید، بسیار آسان است.حتی IGTV بخش جستجوی اختصاصی خود را دارد ، شما فقط باید روی صفحه جستجو دکمه IGTV کلیک کنید و برای دسترسی به بالای صفحه کلیک کنید.


می توانید آخرین نسخه مرورگر فایر فاکس را برای اندروید از لینک Google Engage in و برای سیستم عامل ios از لینک Application Keep دانلود نمایید. در واقع طبق الگوریتم های طراحی شده تیم اینستاگرام طبق آخرین تعاملات شما در پیج های مختلف، پیج های بی شماری با موضوعیت مورد علاقه شما در این قسمت نمایش داده خواهد شد. همچنین مرورگر فایرفاکس محبوبیت فراوانی را به دلیل حفاظت امن از داده ها کسب کرده است که موجب آن شده تا هکرها نتوانند از طریق این مرورگر وارد سیستم کاربران شوند. از ویژگی های این مرورگر این است که بر روی تمامی سیستم عامل و های ویندوز ۷ و جدید تر، لینوکس، مک، IOS و اندورید قابل دسترسی و نصب می باشد. one. پستی را که می خواهید در صفحه اینستاگرام خود بزارید انتخاب کنید.هنگامی که عکس را پیدا کردید ، اطمینان حاصل کنید که به اشتراک گذار اصلی دسترسی پیدا کرده و اجازه دسترسی به مجوزا برای ارسال مجدد آن را در حساب خود دارید. در این بین برای شما نیز از ربات اینستاگرام فالووان گفتیم که با استفاده از آن میتوانید روزانه بالای 900 فالووان بی ارزش خود را ریمو کرده باشید.


معرفی و آموزش 6 برنامه ارسال پست خودکار خرید ربات اینستاگرام اینستاگرام

ابتدا باید وارد وب سایت Hootsuite شده و روی گزینه “Start off your totally free thirty-day demo” کلیک کنید. با این کار کاربران میتوانند به راحتی و به طور مستقیم به وبسایت، وبلاگ یا یک کمپین خاص شما وارد شوند. اگر قبلا نام کسبوکار شما به عنوان نام کاربری انتخاب شده است سعی کنید نام کسبوکار خود را به عنوان اولین قسمت از نام کاربری خود در نظر بگیرید تا افرادی که در جستوجوی کسبوکار شما در اینستاگرام هستند آن را پیدا کنند. قسمت بیو اینستاگرام (توضیحی درباره خودتان که در بالای پروفایل قرار میگیرد) مانند تصویر پروفایل از اولین مواردی است که یک پروفایل کامل در اینستاگرام باید داشته باشد. عکس پروفایل که در قسمت بالای صفحه سمت چپ قرار دارد، اولین چیزی است که بازدیدکنندگان در زمان بازدید میبینند. از چه راهی میتوان مخاطبان را متقاعد کرد که بر لینکی که در قسمت بیو پروفایل اینستاگرام قرار دادهاید کلیک کنند؟ پروفایل اینستاگرام به طور پیش فرض به صورت عمومی است و این به معنی آن است که هر کس در جهان میتواند پروفایل و پستفالووانگرامی شما را مشاهده کند. ادامه مقاله را دنبال کنید تا بتوانید یک پست اینستاگرام بسیار جذاب برای کاربران خود منتشر کنید.


تصاویر ردیف دوم و سوم این عکس ارتباطی باهم ندارند اما تم اصلی تمام این تصاویر یکسان است؛ مدیر این صفحه توانسته با کمی خلاقیت در استفاده از Grid، چند پست بسیار جذاب و حرفهای در صفحه خود آپلود کند. یکی از جذابترین و باحالترین قابلیتهای پست گذاشتن در اینستاگرام قابلیت گرید اینستاگرام است که برای داشتن یک پیج جذاب باید آن را یاد بگیرید. جالب است بدانید که بسیاری از اینفلوئنسرها از این روش استفاده میکنند. در ادامه چند روش را به طور کامل معرفی و بررسی میکنیم. کلماتی را انتخاب کنید که به بهترین شکل شما را معرفی کند و کاربران را متقاعد سازد شما را فالو کنند. استفاده کرد. در ادامه روشهایی کلی را معرفی میکنم و سپس به بررسی راهحلهای مفید و کارآمد میپردازم. سپس روی قسمت متنی که در سمت راست آیکون شخص قرار دارد کلیک کنید و نام کاربری مورد نظرتان را وارد کنید. بهترین زمان برای قرار دادن ویدئو بین ساعت ۹ شب تا ۸ صبح است. استفاده از هشتگ بین کاربران عادی با چند صد فالووان تا اینفلوئنسرها و افراد با فالووانی میلیونی معمول است. شما میتوانید در این بخش برای ترغیب کاربران به اقدام از یک هشتگ خاص یا یک لینک مرتبط در قسمت بیو اینستاگرام استفاده کنید.


البته این ابزار تنها برای ایجاد پست Grid نیست و با استفاده از آن میتوانید قابلیتهای دیگری را برای مدیریت اینستاگرام خود تجربه کنید. البته روش دیگری مانند استفاده از سایت آنالیز پیج اینستاگرام هم وجود دارد. قسمت بیو اینستاگرام باید حداکثر دارای ۱۵۰ کاراکتر باشد. در این مرحله باید نام تجاری کسبوکار خود را به طور کامل در بخش نام پروفایل اضافه کنید. سپس روی قسمت متنی یا قسمت کنار آیکون گیره کاغذ، نام تجاری مورد نظر را وارد کنید. پس از آن در قسمت مربوط به URL آدرس جدید مورد نظر را اضافه کنید. این اپلیکیشن از نظر رابط کاربری شباهت بسیار زیادی به اپلیکیشن Planoly دارد و قابلیتهای آنها تقریباً مشابه هم هستند. اینستاگرام با داشتن ۵۰۰ میلیون کاربر روزانه و با بیش از ۸۰ درصد اکانتهایی که یک صفحه اینستاگرام تجاری را دنبال میکنند، ابزاری بسیار مهم و موثر برای بازاریابان کسبوکارهاست که باید آن را به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی شبکه های اجتماعی در نظر بگیرند.


اگر نیاز به حذف تصاویر دارید، کافی است بر روی آیکن ضربدر که در بالا و سمت راست هر تصویر نشان داده شده کلیک کنید و آن را از میان تصاویر شبکهای دیگر خود حذف کنید. از آنجا که اینستاگرام در درجه اول برنامهای برای استفاده در گوشی تلفن همراه است کاربران تمایل دارند در هر زمانی از این شبکه اجتماعی استفاده کنند، هرچند تحقیقات نشان میدهد که بسیاری از کاربران مایل هستند پستها در ساعات غیرکاری ارسال شوند. همچنین میتوانید برای بزرگداشت مناسبتهای خاص تصویر پروفایل خود را به طور موقت تغییر دهید تا توجه و احترام خود را به مخاطبان نشان دهید. در همین بخش میتوانید سن، جنس و موقعیت جغرافیایی مخاطبین را ببینید. در بخش نظرات تجربۀ خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات و تجربیاتتان را با ما و سایر عزیزان در سایت ریوند به اشتراک بگذارید. ما راهنمای کامل IGTV اینستاگرام را در مجموعه ای برای شما گردآوری کردهایم. به خاطر داشته باشید حداقل اندازه تصویر برای پروفایل اینستاگرام ۱۱۰ × ۱۱۰ پیکسل است. اینستاگرام عکسی را که برای پروفایل آپلود میکنید، به صورت دایره با قطر ۱۱۰ پیکسل برش میزند. در صورتی که امکان خرید بین المللی نداشته باشید، این برنامه برای شما مناسب نخواهد بود.


ارائه استراتژیهای قوی برای افزایش Engagement

نوشتن زیرنویسها نیز آسان است، زیرا به بیش از 3000 قالب زیرنویس اینستاگرام، درخواستها، ایدهها و نقل قولها دسترسی خواهید یافت. اگر از (Buffer) برای تحلیل دادهها استفاده میکنید، به اطلاعات سازماندهیشدۀ ارزشمندی دست خواهید یافت. اطلاعات حاصل از تحلیل دادهها نقش مهمی در برنامهریزی کارشناسان شبکههای اجتماعی دارد. گزارش عملکرد، برنامهریزی هشتگ و برچسب گذاری اینستاگرام از طریق Buffer نیز قابل انجام است. به صفحه پروفایل خود در اینستاگرام بروید و به چیدمان پستهای خود نگاه کنید؛ تمامی پستها به صورت کاملاً منظم و مربعی در کنار هم قرار گرفتهاند که به چنین استایلی، سبک Grid یا شبکهای گفته میشود. شما هم چنین تصاویری دارید؟ اگر اینستاگرام شما توسط دو یا چند نفر مدیریت میشود، میتوانید آنها را به همکاری در Planoly دعوت کنید و با هم استراتژیهای پست خود را برنامهریزی کنید. چرا باید از Grid برای نمایش پست اینستاگرام استفاده کنیم؟ با استفاده از این ابزار، میتوانید پستهای زمانبندی شده خود را از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ منتشر کنید. در این بخش میتوانید کپشن موردنظر خود را بنویفالووان و هشتگهای موردنظرتان را اضافه کنید.


علاوه بر این، با ابزار زمانبندی خودکار اینستاگرام این برنامه، می توانید محتوای خود را برنامهریزی کنید، پاسخهای به دست آمده از محتوای خود را کنترل و عملکرد هفتگی یا ماهانه خود را تجزیه و تحلیل کنید. به همین دلیل بیشتر پروفایلهای تجاری مایل هستند در قسمت بیو پروفایل اینستاگرام لینک یک وبسایت (معمولا وبسایت معرفی کالا و خدمات خود) را اضافه کنند. این برند که تصویر پروفایل اینستاگرامش به صورت لب برجستهای است که رژلب از آن میچکد، یک کلاه سانتا به تصویرش اضافه کرده است. 1. در کادرهای مشخص شده در تصویر، برای IGTV خود یک عنوان و متن توضیحات اضافه کنید. این برنامهها هرزمانی که مشخص کنید پست فالووانگرام شما را ارسال می کنند. two. در کادر های مشخص شده در تصویر، میتوانید لوکیشن و تگ را به پست های خود اضافه کنید. با ویژگیهای پیشرفته آن، میتوانید خوراک یا استوری فالووانگرام خود را به راحتی تصویر کنید تا با برند یا شخصیت شما سازگارتر باشد. با ویژگیهای آن، میتوانید به راحتی پستهای بعدی خود را تنظیم کنید، و مطالب خود را در استوری های خود تراز کنید. اگر با فناوری آشناییت زیادی ندارید، Preview برای شما عالی است زیرا طراحی سادهای دارد و برنامه به راحتی قابل بررسی و اجرا است.


این برنامه همچنین در صورت استفاده از چندین حساب کاربری یکسان در اینستاگرام بسیار عالی است زیرا شما میتوانید برای هر کاربر سطح مجوز تعیین کنید. اگر در حال ایجاد پروفایل اینستاگرام برای کسبوکار خود هستید، باید یک پروفایل عمومی داشته باشید تا همه بتوانند پستهای شما رو ببینند و در صورتی که جذب برند شما شوند، شما رو فالو کنند. همانطور که در تصویر مشاهده میکنید تصویر پروفایل HubSpot به صورت دایره است اما در واقع به این شکل آپلود نشده است. همانطور که در گامهای پیش توضیح دادیم برای تعیین بهترین زمان پست گذاشتن در اینستاگرام و ارسال استوری باید برنامۀ اولیه را طرحریزی کنید. اما برای شکلدهی نهایی آن ابتدا یافتههای خود از (Perception) اینستاگرام را تحلیل کنید. Later on به شما کمک میکند تا محتوای رسانههای اجتماعی خود را بصورت بصری برنامهریزی کنید و با زمانبندی خودکار اینستاگرام، مطالب را در تاریخ و ساعت تعیین شده منتشر کنید. Plann برنامهریزی پست و استوری را برای طیف گستردهای از کاربران اینستاگرام ارائه میدهد.


ربات اینستاگرام فالووان ابزاری است که برای توسعه دادن به پیج فالووانگرامی به کار میرود. را دارد. ابزار ارسال پست زمانبندی شده در اینستاگرام همراه با سایر سرویس های ربات در قالب پکیج های ماهیانه به کاربران ارائه میشود. در واقع این سبک به شما کمک میکند تا بتوانید یک تصویر کامل را چندین پست (مثلاً ۹ پست اینستاگرام) به نمایش بگذارید. چگونه میتوانید یک برنامه ثابت برای پست گذاشتن در اینستاگرام را حفظ کنید؟ در اینجاست که برنامههای انتشار و زمانبندی خودکار اینستاگرام وارد کار میشوند. این برنامه، ابزاری عالی است که نه تنها با اینستاگرام بلکه با برنامههای دیگری مانند LinkedIn و Canva برای اینستاگرام کار میکند (که برای ایجاد فیلمهای بی نقص در اینستاگرام عالی است). موقع کار با اینستاگرام مدام فالووانن سوال پیش میاد؟ 1. برای زمان بندی استوری اینستاگرام با استفاده از ربات فالووان، از نوار بالای صفحه گزینهی استوری را انتخاب کنید. بنابراین انتشار منظم محتوا در رسانههای اجتماعی مانند اینستاگرام اثر چشمگیری خواهند داشت. خوشبختانه استفاده از Combin کاملا رایگان بوده و برای ارسال پستهای زمانبندی شده توسط این برنامه، نیاز به پرداخت هیچ هزینهای نخواهید داشت. نگران نباشید هر آنچه در این مورد نیاز دارید را به شما میگوییم.


شادوبن اینستاگرام و راهکارهای وارد شدن به اکسپلور اینستاگرام در سال ۲۰۲۱ روشهای رفع آن - بخش سوم - فالووان

به عنوان بخشی از صفحه ، جستجوی اینستاگرام دایرکتوری مربوط به هر حساب اینستاگرام در برنامه است.درست مانند اینکه یک عبارت جستجو را در Google وارد کنید ، می توانید از نوار جستجو در بالای صفحه برای یافتن و کشف صفحات و هشتگ ها استفاده کنید.اینستاگرام حتی قادر است نتایج جستجو را با نتایج برتر ، حساب ها ، هشتگ ها و مکان ها طبقه بندی کند ، در نتیجه پیدا کردن آنچه به دنبال آن هستید، بسیار آسان است.حتی IGTV بخش جستجوی اختصاصی خود را دارد ، شما فقط باید روی صفحه جستجو دکمه IGTV کلیک کنید و برای دسترسی به بالای صفحه کلیک کنید. زیرا افرادی که شما را فالو نمیکنند، قادر به دیدن پستهای شما از طریق هشتگ یا اکسپلوور نخواهند بود. مهمترین مزیت هشتگفالووانگرام، بیشتر دیده شدن در اینستاگرام است؛ زیرا باعث میشود پستهای شما در صفحه مربوط به هشتگهایتان هم نمایش داده شوند و تعامل کاربران افزایش پیدا کند. بر اساس تحقیقات تیم جورچین، اعلام اکانتهای اسپم ، ریپورت هشتگهای نامناسب و گزارش عکسهای نامرتبط با هشتگها میتواند به رفع شدوبن کمک کند.


پس شرایط هر روز تغییر میکند، با احتیاط به فعالیت خود در اینستاگرام ادامه دهید. بنابراین روابط خود را در اینستاگرام برقرار کنید و به اشتراک بگذارید تا در نتایج “پیشنهادی” در سرچ اینستاگرام بالا بیایید. عکس در سرچ اینستاگرام یک ابزاری فوق العاده قدرتمند برای کشف برند ها ، پست ها ، هشتگ ها و پیج ها در اینستاگرام است و برای مشاغل ، این امری مهمی است که جایگاه خود را در نتایج جستجوی اینستاگرام تأمین کنند تا بیشتر به محتوای آن ها توجه شود و بینندگان را به دنبال کننده گان پیج خود، تبدیل کنند. قدیمی بودن اکانت شانس دیده شدن را افزایش میدهد : قدمت ساخته شدن یک پیج برای اینستاگرام از اهمیت برخوردار است و اصولا پیج هایی که در اکسپلور اینستگرام نمایش داده میشوند پیج هایی هستند که مدت زمان زیادی از شکل گیری آنها گذشته است. محتوای نمایش داده شده، پستهایی هستند که تعداد زیادی از کاربران اینستاگرام آنها را پسندیده اند و آمار بازدید آنها بالاست. شما تنها ۳۰ هشتگ را میتوانید در پست خود قرار دهید؛ البته ممکن است تجربه قرار دادن بیش از ۳۰ هشتگ را هم داشته باشید اما منظور ما این است که اینستاگرام فقط ۳۰ هشتگ اول را مهم میداند و به بقیه اهمیت نمیدهد.


ما در نکته قبلی گفتیم که برچسب های مکان چقدر در پست های شما می تواند مهم و مفید باشد ، اما هشتگ فالووانگرامی کار ضروری است که باید برای محتوای شما انجام شود! امروز ما از مزایای حذف فالووان فیک برای شما گفتیم و به این موارد اشاره کردیم که برای این که یک پیج معتبر در نگاه ربات فالووانگرام داشته باشید تا احتمال اینکه پست هایتان به صفحه اکسپلور برود و یا تعداد بازدید کننده های پیج تان بالا رود میتوانید فالووانو های بی ارزش خود را حذف کنید. استفادهی یکی از این هشتگهای بن شده (ممنوعه) و بلک لیست مثل followforfollow ، میتواند یک پست را غیر قابل دیدن و اکانت را شدوبن کند. هشتگهای خود را بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ کدام از آنها بن شده (ممنوعه) نباشد. برخی از کاربران سعی دارند با منشن کردن دوستان خود در بخش کپشن این محدودیت را از بین ببرند اما توجه داشته باشید که با این کار احتمال شادوبن اینستاگرام شما تا حد زیادی افزایش پیدا میکند؛ این در حالی است که تگ کردن تعداد زیادی از کاربران تاثیر پست را کم میکند و از جذابیت آن میکاهد. حتماً با هشتگ اینستاگرام آشنا هستید و میدانید که به رشد صفحه کمک زیادی میکنند.


وقتی این اتفاق رخ میدهد و اینستاگرام هم متوجه این رخداد میشود، آنها یا این هشتگ را به طور کامل حذف کرده یا کاربرد آن را به شدت محدود میکنند. مثلاً بسیاری از کاربران ۳۰ هشتگ در کپشن قرار میدهند و ۳۰ هشتگ دیگر را در اولین کامنت همان پست قرار میدهند و فکر میکنند پست مربوطه در تمام این ۶۰ هشتگ نمایش داده میشود! فالووانی فعال داشته باشید : اگرچه داشتن فالووانی زیاد یک حسن تلقی میشود اما اینکه میزان فعالیت و تعامل فالووان در پست های شما چقدر باشد اهمیت بیشتری دارد. اگر کسب و کار شما یک مکان فیزیکی دارد - برای مثال ، شما یک فروشگاه ، هتل ، رستوران ، سالن بدنسازی دارید - می توانبد برچسب اختصاصی موقعیت مکانی خود را برای تجارت خود ایجاد کنید! همیشه احتمال کمی برای شدوبن شدن وجود دارد. با توجه به میلیونها کاربر فعال که در اینستاگرام وجود دارند، کنترل آنچه به اشتراک میگذارند و یا هشتگهایی که استفاده میکنند، برای اینستاگرام کاری سخت و طاقت فرسا است. در زیر اطلاعات کسب و کار ، می توانید موارد زیر را ویرایش کنید: صفحه ای که نمایه تجاری اینستاگرام شما به آن متصل شده است ، دسته بندی کسب و کار و اطلاعات تماس با کسب و کار.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *